На НСК «Олімпійський» відбудеться спроба встановити світовий рекорд

15 вересня 2018 року на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» – відбудеться спроба встановлення світового рекорду в категорії «Наймасовіша інтелектуальна гра» Книги рекордів Гіннеса.

Організатори очікують зібрати на стадіоні більше 5000 людей, щоб зіграти в гру по типу «Що? Де? Коли?» з питаннями на логіку та кмітливість. Весь прибуток від гри піде на благодійність.

Реєстрація команд із 6 людей, парами або індивідуально. Вартість участі – 200 гривень. Школярам, студентам, пенсіонерам, ветеранам АТО та людям з інвалідністю - вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

Квитки та реєстрація: bit.ly/thegameukraine. 

Правила:

— Будуть задані 36 питань (українською мовою), які підготує один із найкращих у світі авторів. Щоб відповісти на питання не потрібні спеціальні знання чи досвід участі в інтелектуальних іграх.

— Питання зачитуватиме ведучий, учасники зможуть записувати або просто уважно слухати, а потім обговорювати зі своєю командою. Для обговорення питання дається 1 хвилина. Початок та кінець хвилини позначатимуться звуковими сигналами. В кінці хвилини відповідь треба розбірливо записати на бланку та здати асистенту.

— Після того, як всі команди здадуть бланки із відповідями, ведучий оголошуватиме правильну відповідь.

— Всі відповіді перевірятиме спеціальне ігрове журі. За кожну правильну відповідь кожна команда отримуватиме 1 бал. За неправильні відповіді бали не нараховуються, але і не знімаються.

НСК «Олімпійський» все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери