НСК «Олімпійський» представляє: вечеря преміум-класу у самому серці стадіону

Найцікавіші події в Україні традиційно відбуваються на «Олімпійському». Футбольні змагання найвищого рівня – Євро-2012, фінал Ліги чемпіонів-2018, матчі національної збірної та київського «Динамо». Концерти артистів світового масштабу, які вщент заповнювали стадіон - Madonna, Imagine Dragons, Enrique Iglesias, Океан Ельзи! Напевне, кожен подумки запитував себе: як воно, бути головним героєм на одній з найбільших арен Європи, та мріяв опинися на місці зірок.

Нарешті ми маємо відповідь на це питання: відтепер головною дійовою особою на стадіоні можете стати саме Ви! Бажаєте відчути енергетику зіркової арени та отримати враження, від яких перехопить подих? Ми запускаємо унікальну послугу, якої ще не було в Україні - вечерю у самому серці НСК «Олімпійський». Цього вечора весь стадіон належатиме лише Вам!

Ви можете забронювати вечерю для себе або зробити фантастичний подарунок для особливої людини! Це найоригінальніший спосіб продемонструвати близьким людям свою любов та подарувати їм незабутні спогади на все життя. Телефонуйте нам: +380639004717 та замовляйте вечерю преміум-класу на «Олімпійському».

НСК Олімпійський – усе найкраще традиційно відбувається саме тут!

Наші Партнери