«Олімпійські ролер старти-2018»

13 жовтня, на головній арені країни будуть проведені 10-ті ювілейні «Олімпійські ролер старти-2018» - змагання з роликового спорту в дисципліні блейдеркрос. Захід розпочнеться о 9-й ранку біля входу в Сектор D-15 на «Алеї Здоров’я» НСК «Олімпійський» і триватиме весь день – до 17:30.

Блейдеркрос - це смуга перешкод, яку потрібно подолати на роликових ковзанах, найбільш видовищна дисципліна роликового спорту. У змаганнях паралельно стартують 2 спортсмени. Заїзд кожного відбувається по окремій трасі, де одночасно перевіряються спритність та швидкість.

Для участі у змаганнях необхідно ознайомитися з коротким положенням та пройти процедуру реєстрації.

Гості, які прийдуть цього дня на НСК «Олімпійський», також зможуть покататися на роликових ковзанах, самокатах, велосипедах та скейтбордах. Протягом всього заходу працюватиме «Ролер кафе», де можна буде смачно перекусити, поласувати смаколиками чи просто випити запашної кави!

Любі шанувальники, аматори, прихильники, тренери та професіонали ролер руху! Беріть із собою своїх «колісних» друзів, фото та відеокамери і приходьте всією родиною на велике спортивне свято!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Наші Партнери