Весільна церемонія на «Олімпійському»: ваш особливий день в центрі столиці!

Головна подія вашого сімейного життя - на головній арені України! Візитна картка нашої країни - НСК «Олімпійський» - розташований в самому серці Києва, стане найкращою локацією для весільного торжества.

У вашому розпорядженні відразу кілька залів, різних за місткістю і архітектурними стилями, де ви зможете організувати як гучну вечірку, так і камерну церемонію.

* Олімпійський дворик - площею 903 м2 з висотою стелі 10 м - оформлений в стилі італійського мінімалізму. Просторий і урочистий зал з колонами і з величним атріумом. Підлога дворика мощена плиткою з веронського мармуру, такого ж, як і в Галереї Вітторіо Еммануїла II в Мілані.

* Президентський SkyBox - площею 191 м2 - найбільша ложа стадіону з панорамним балконом з видом на чашу арени.

* Мередiан - відкритий майданчик на свіжому повітрі з чудовими видами на центр Києва, і звичайно, стадіон, його унікальний і впізнаваний у всьому світі мембранний дах.

* Чаша стадіону, з мозаїчними трибунами і смарагдовим газоном - безперечна фішка свята і обов'язкова локація для весільної фотосесії. Крім того, церемонію одруження можна провести безпосередньо на полі.

Ще одна перевага свята на «Олімпійському» - можливість вибрати меню, яке втілить в життя ваші найвишуканіші запити. А наша сервіс-служба забезпечить найкраще обслуговування торжества.

У вас є можливість інтегрувати в сценарій весілля два найбільших стадіонних екрани в Україні розміром 13,6 х 7,6 м.

Досвідчена команда івент-менеджерів допоможе вам визначитися зі стилістикою і сценарієм церемонії, продумає всі деталі і візьме всі клопоти по організації весілля на себе.

До послуг гостей також підземний і наземний паркінг на 270 і 200 паркомісць відповідно.

Відзначимо, що в безпосередній близькості до стадіону знаходяться кілька готелів категорій від 3 до 5 зірок: Park Inn, ALoft, Holiday Inn,  President Hotel, Русь.

Вразьте своїх гостей урочистістю і унікальністю місця проведення головної події у вашому житті! Забронюйте дату за телефонами: + 380 (44) 590-67-09, +380 (63) 900-47-17 і на вас чекає незабутнє свято на головній і найкрасивішій арені України!

Наші Партнери