Контакти

Тел.: +38 (044) 590 67 10, +38 (044) 590 66 74

Е-mail: [email protected]

Акредитація на матчі
Акредитацію та видачу акредитаційних бейджів на футбольні матчі Національної збірної проводить Українська асоціація футболу. Про початок процесу акредитації прес-служба  УАФ повідомляє через офіційний сайт: http://www.ffu.ua

Акредитацію та видачу акредитаційних бейджів на футбольні матчі ФК «Динамо» проводить прес-служба ФК «Динамо». Про початок процесу акредитації прес-служба ФК «Динамо» повідомляє через офіційний сайту клубу: http://fcdynamo.kiev.ua/

Акредитація дозволяє представнику ЗМІ пересуватися по медіа зонах стадіону, бути присутнім на післяматчевих прес-конференціях, здійснювати фото-і відеозйомку, а також відвідувати відкриті тренування команди «Динамо» та національної збірної.

Робота ЗМІ на НСК «Олімпійський» під час футбольних матчів починається за дві години до гри. У 72 блоці (блок для преси) журналісти займають відповідні місця, які вказані у них на акредитації. Ключ доступу до високошвидкісного Wi-Fi-Інтернету повідомляється безпосередньо в день матчу.


Для роботи під час футбольних матчів фотографам і відеооператорам в обов'язковому порядку необхідно отримати манішки в кімнаті для фотографів.

Наші Партнери