RAU EXPO 2021

Сьогодні на НСК "Олімпійський" розпочала роботу конференція рітейлерів RAU EXPO – 2021
RAU EXPO – 2021 для тих, хто вже зрозумів, що чекати на краще немає часу – треба діяти вже зараз!

Чому варто доєднатися:
1. Тут зберуться усі головні рітейлери країни.
На RAU EXPO – 2021 традиційно з’їдуться представники рітейлу та девелопери з усієї країни – лідери у своїх напрямках. Це ж найбільша в Україні виставка індустрій рітейлу та девелопменту!
2. Місце, де укладаються найуспішніші угоди та партнерства
RAU EXPO – 2021 – майданчик, на якому збираються усі компанії, потрібні рітейлеру для успішного ведення бізнесу. Організатори, потурбувалися про те, щоб ви тут знайшли надійних партнерів не на один рік.
3. Антикризові ідеї від тих, у кого вийшло
У такий турбулентний час є ті, хто не розгубився й “викрутився” з кризової ситуації. Нові формати та колаборації, переналаштування бізнес-процесів та відкриття нових напрямків продажів – тут ви почуєте найкращі кейси року з перших вуст. Не варто чекати, поки закінчиться карантин – тут знайдете те, що допоможе підняти бізнес вже зараз!
4. Активність нон-стоп
Хто вже коли-небудь бував на RAU EXPO, знає, що на цьому заході у вас не буде жодної вільної хвилини: найкращі експоненти й презентації компаній, насичена конференц-програма з виступами лідерів галузі, безліч зустрічей й нових знайомств. Все це в одному місці, два дні, раз на рік – ви маєте тут бути!

16-17 червня 2021 року
Найбільша зустріч рітейлу країни RAU EXPO – 2021
НСК “Олімпійський”
Організатор – Асоціація рітейлерів України
Подробиці та квитки за посиланням – https://expo.rau.ua

Наші Партнери